Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Žádný měsíční paušál Široké využití
  • Stačí rozbalit a začít používat, žádné dokupování komponentů

Pro seniory

Nikdy nevíme, kdy se můžeme dostat do situace, ve které si nebudeme schopni sami zavolat pomoc. A právě v těchto případech nám pomůže tísňové tlačítko Helpík.

SOS tlačítko je dostatečně velké, tudíž nemusíme mít strach, že se nám jej nepovede zmáčknout. Zmáčknutím tlačítka se odešle SMS s žádostí o pomoc a poté začne přístroj volat na tři přednastavená telefonní čísla (tři nejsou nutností, stačí nastavit i jedno). Volání opakuje postupně tak dlouho, dokud se skutečně nedovolá na jedno z nastavených čísel. Nastavit si zde můžeme také bezplatnou asistenční službu 112.

Přístroj má na rozdíl od mobilního telefonu detektor pádu. To znamená, že pokud s přístrojem upadneme ať už venku na procházce, cestou z nákupu, v lese na houbách nebo doma např. v koupelně či na schodech do sklepa, nemusíme na nic mačkat a přístroj zavolá pomoc sám (opět SMS a následné volání).

SMS ve všech případech obsahuje GPS souřadnice místa, kde se člověk nachází. U chytrých telefonů nabízí dokonce přímý odkaz na Google mapy. Na rozdíl od jiných přístrojů není k používání SOS tlačítka Helpík potřeba mít mobilní telefon.

Přístroj je vlhkotěsný a snese 5-95% vlhkosti. Můžeme si ho tedy vzít i do koupelny.

SOS tlačítko je velice lehké, takže se často nosí zavěšené na krku, což nám umožní mít jej vždy při sobě.

Baterie vydrží 4 až 40 dnů/ dle nastavení.

Jsme JEDINÁ FIRMA v ČR, která nabízí SOS tlačítko BEZ MĚSÍČNÍHO PAUŠÁLU.