Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Žádný měsíční paušál Široké využití
  • Stačí rozbalit a začít používat, žádné dokupování komponentů

O nás

Za nápadem vytvořit SOS tlačítko Helpík stojí skutečný příběh. Prarodiče bydleli sami, a proto když musela babička odjet do nemocnice, zůstal děda doma úplně sám. Během této doby však spadl ze schodů, a ačkoliv měl u sebe mobilní telefon, nedokázal si sám přivolat pomoc. Na následky svého zranění zemřel dříve, než se mu jí dostalo.

A právě tato zkušenost mě donutila uvědomit si, že v životě každého člověka mohou nastat situace, při nichž si nemůže sám přivolat potřebnou pomoc. Přemýšlela jsem tedy, jak ochránit a zabezpečit své nejbližší v době, kdy s nimi nemohu být, a nalezla jsem SOS tlačítko.

Nouzové tlačítko za cenu 2 500 Kč mi přišlo jako dobrá investice, ale pouze do té doby, než jsem zjistila, kde je háček. Za provoz zařízení zaplatíte dalších 500 Kč měsíčně. Za pět let by se tedy z počáteční investice stalo 30 000 Kč, za deset skoro 60 000 Kč. Takové výdaje si většina lidí nemůže vůbec dovolit, přitom by nouzové tlačítko mohlo zachránit tolik lidských životů.

A tak vznikl nápad vytvořit SOS Tlačitko bez měsíčního paušálu. Tlačítko, které si může dovolit každý, které se postará o vaše příbuzné a dopřeje vám a vašim blízkým klidný spánek.